| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Peste aproximativ o lună si jumătate o să am banchetul. Mă puteţi ajuta cu nişte poze cu rochii pentru banchet? Aş vrea rochie scurtă, de preferat fără bretele(dar nu neaparat) şi puţin mai bufantă jos...Am căutat pe net, dar nu prea am găsit. Poate mă puteţi ajuta voi cu câteva poze!?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Sînt super.

| vreauTotulSauNimic explică (pentru InnocentLoovee):

Mersi mult pentru sugestii... A doua rochie e superba!:*:*
Si in pare rau ca nu am cum sa va dau tuturor fundita, daca as putea credeti`ma ca as face`o! Ms tuturor de idei!:*

| monicuta a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Putin cam scumpe nu crezi?

| vreauTotulSauNimic explică (pentru monicuta):

Oricum nu o sa le cumpar de pe site. Vroiam doar sa am o poza cu modelul rochiei asemanatoare cu care as vrea sa mi`o iau happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Amelya02 a răspuns:

Pe siteul starshiners gasesti destule rochite.
happy

| Alexandra12399 a răspuns:

Buna, poate iti place asta http://www.catalogrochite.com/......-38-la-58/ (dar are bretele groase) sau pe site-ul asta sunt multe multe rochii si rochite : http://www.catalogrochite.com/rochii-si-rochite-banchet/.

Sper ca ti-am fost de ajutor:):*

| Dyanutz a răspuns:

Eu ati recomand un site si cauti rochi pentru banchet:www.starshiners.com...sper ca ti-am fost de ajutor