| LexieღLorraine a întrebat:

Saptamana asta trebuie sa-mi tund varfurile despicate si nu stiu daca sa ma duc la frizer sau sa mi le tund eu.La frizer nu as vrea sa ma duc, pentru ca am mai patit o data, am mers cu aceeasi problema si am ramas cu parul doar pana la umeri, si il aveam lung.Si daca il tund eu si nu tund cat trebuie din varfuri ce se intampla, mai creste sau nu? Voi ce ziceti sa fac? Nu vreau sa am parul scurt sad. Daca nu o sa creasca la loc asa de repede? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Music4life a răspuns:

Daca te tunzi tu acasa nu iese simetric.
Mergi la coafor, cauta unul mai rezonabil unde esti sigra ca te tunde asa cum vrei tu si spune-i tare si raspicat ca vrei doar varfurile sa fi le dea jos.
Daca nu te tunde cum trebuie te duci si ii faci reclamatie.
Bafta!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa pui o prietena sa iti taie varfurile, nu-i nevoie sa mergi la frizer

| zurick a răspuns:

Salut! Cred ca ar trebui sa te duci la frizer[doar el e mai priceput]Daca ai avut probleme cu un frizer du-te la altul.

| stlucian a răspuns:

Du-te la COAFOR s-au hairstyles! Si spui exact ce-ti trebuie si nimic mai mult!

| Xtadelo a răspuns:

laughing
Pai frizerul taie cat este nevoie! Degeaba ai tu parul mare daca el este praf.

| BriosicaaaDark a răspuns:

Du-te la frizer.tu ai putea sa nu le faci egale si o sa arate ciudat. Daca poti...du-te la alt frizer atunci

| Oniiiiiiiiiiiiiiiiiis a răspuns:

Pai. du-te la frizer! Dar nu te mai duce tot acolo..cauta in alta parte! Undeva unde...MACAR STIE SA TUNDA! straight face (si eu am patit)!

| Lolypup a răspuns:

Daca il tunzi tu vei arata ca lady gaga nemacheata. Sfatul meu :du-te la frizer. Daca nu iti place cum te-a tuns nu plati ( zic si eu) sau DAL IN JUDECATA IN PUI MEI! ca alta data sa nu mai faca greseli de genu!

| LexieღLorraine explică (pentru Lolypup):

Imi place mult raspunsul tau. E folositor si amuzant in acelasi timp big grin. Multumesc mult happy

| D33ywtZzza a răspuns:

Bunahappy Sfatul meu ar fi sa te duci la frizer, dar spune.i de la inceput ca doresti sa nu iti ia mult din lungime.winking