Întrebare recomandată | Lolita2292 a întrebat:

Stie cineva un fond de ten bun(sa fie drugstore, accesibil) care sa aiba subton galben si sa fie deschis? :-D Am vreo 10 fonduri de ten si toate au subton roz; sunt extrem de portocalii si inchise la culoare, desi aparent par deschise si galbene. Multumesc, ofer fundita happy

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca cele de la Max Factor Lasting Performance, e in jur de 35-45 - 50 lei depinde de magazin. Ca si fond de ten este foarte bun, l-am luat de multe ori.

| BiaBby a răspuns:

BB Cream

| LoriLoL a răspuns:

Da! stiu la ce te referi si acelasi lucru am cautat si eu.fondul de ten de la sephora prima nuanta are subton galben.65 lei

| mirelu a răspuns:

Http://www.amway.ro/......ions-pearl ia verifica aici. Pup

| morigirl a răspuns:

Healthy mix de la Bourjois e foarte bun, e aprox. 60 de lei, dar poti oricand sa te duci la un magazin si sa incerci diferite fonduri de ten