| luvmariaaah a întrebat:

TPU! Stiti unde se gasesc in Brasov bratari Pandora originale de cumparat?

Răspuns Câştigător
| Vl4dimir a răspuns:

Http://prinbrasov.com/2011/10/pandora-romania-deschide-magazin-brasov/
S-a deschis la BV din 2011.
Din pacate, pe site scrie ca nu exista niciun magazin Pandora la Brasov.
http://www.pandora.net/ro-ro/stores

1 răspuns:
| spiridus25 a răspuns:

Este un magazin Pandora in Sibiu cu bratari originale, dar poti cauta pe site-uri cu anunturi.Am vazut ca pe genul acesta de site-uri sunt persoane din Brasov care vand bratari Pandora.Nu stiu cat de originale sunt dar poti cauta.