| allecool a întrebat:

Stiti voi vreo crema sau solutie pentru cosurile de pe frunte? Mam dat cu o gramada si tot nu imi trec... Va rog dau funda!

4 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Crema de la ELMIPLANT anti-imperfectiuni, este foarte buna si costa in jur de 20 de lei.

| yourprincess a răspuns:

Buna! nu poti sa impiedici aparitia cosurilor! daca au de iesit ies din interior...insa le poti trata pe cele care au iesit cu Vichy Normaderm Hyaluspot! si eu folosesc...o gasesti in farmacii! Succes

| Sakina a răspuns:

Buna! Si eu am cosuri insa imi apar din cand in cand. Folosesc Clean&Clean exfoliating. Dupa ce te speli pe fata, te dai cu asta si freci usor pana apare spuma dupa aia clatesti. In 2 -3 zile maxim ti le usuca si se duc. La mine merge :D Si-o sa observi ca dupa ce folosesti, ai fata curata, fara pic de grasime :) Costa vreo 12 lei si-o gasesti in Kaufland sau poate si prin alte supermarket-uri. O sa-ti arat acum o poza :DSper ca te-am ajutat ^^

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AnnyY33 a răspuns:

Depinde cât sunt de profunde. Adică, şi eu am câteva, dar nu sunt de tip acnee. Să şti că soluţiile din magazine/farmacii nu funcţionează mai mult de 2-3 luni, maxim, apoi trebuie să încerci din nou altceva şi altceva. Cel mai bine e să îţi menţii faţa curată cât de mult poţi. Înainte de culcare, demachează-te, clăteşte-te cu apă călduţă apoi dă-te cu lapte de corp hidratant.