| micro4442 a întrebat:

Sunt baiat si azi am fost a pensat la un salon din apropiere si ma pensat cu ceara. Problema este ca ceara a ajung la mine pe gene si s-au smuls jumate Ce sa fac sa imi creasca repede!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la farmacie si ceri o fiola mica cu ulei de ricin - costa 2-3 lei, apoi iei o pensula si te dai pe gene. Poti face asta si zilnic, daca vrei foarte repede sa iti creasca.
Bafta!

3 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Nu ai ce sa faci cresc ele de la sine + ca sprancenele cresc repede(nu mai repede ca barba!)

| Psh a răspuns:

Eu mi le-am taiat cu foarfeca din greseala si am stat cred ca un an sa-mi creasca la loc.Insa cea mai buna modalitate este sa dai cu ulei de ricin in acel loc pentru ca stimuleaza cresterea firului de par. Sper ca ti-am fost de folos.

| Roderickxd a răspuns:

Dupa cum a spus si Psh, uleiul de ricin este bun, dar iti trebuiesc si proteine ca sa iti creasca mai repede, ai grija si la alimentatie