| anonima_2498 a întrebat:

Fundita! Am o problema...prima oara, cand m-am pensat am fost la salon si mi-au facut forma foarte frumoasa, adica imi statea foarte bine,. asta a fost prin iulie, si acum, sunt foarte urate...sunt subtiri si ma rog, nu imi plac. Vrea sa merg la salon sa imi schimbe forma doar ca atunci trebuie sa mi le las sa creasca. ce sa fac? Daca nu ma pensez, o sa aud numai barfe si ma rog, nu vrea sa se vada. ceva idei sa creasca mai repede? Am auzit de ulei de ricin. Ce e ala si unde gasesc?

2 răspunsuri:
| Diamond_1649 a răspuns:

E un ulei gasesti la plafar in jur de 3-4 lei. te dai cu el pe sprancene. succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr'adevar uleiul de ricin ajuta cresterea parului. Ulei de ricin gasesti la plafar si cred ca si la farmacie.Succes.:X