| LittleRose a întrebat:

Buna TPU.Sunt bruneta cu ochii mari, caprui.Cum as putea sa ma machiez pentru a ii face sa para mai mici dar sa ii si pun in evidenta simultan? Multumesc anticipat. Fundita+vot.

3 răspunsuri:
| Daisy_9886 a răspuns:

Si eu am ochii ca si ai tai. Eu folosesc creion de ochi negru sau argintiu, rimel negru pentru volum si fard de culoarea pieli, poate un maro deschis ar merge foarte bine.

| Adde_5455 a răspuns:

Creion negru sau maro, Rimel maro de preferat. si fard mai culoarea pielii ca sa nu sari in evidenta.De ce vrei sa'i ascunzi? SUNT fff.frumosi ochiiiii mari.love struck.