| ChelseaScumpiik a întrebat:

sunt noua pe aici si v-as ruga sa ma ajutati cu niste raspunsuri daca se poate. Nu mi-a mai crescut parul de foarte mult timp, cred ca de vreo 2 ani il am la acelasi nivel, adica scurt. Nu l-am avut niciodata lung si nu mai il suport asa de scurt. As vrea sa imi spuneti daca stiti cateva metode de crestere a parului, eventual o sa ma duc pe la dermatolog, dar pana atunci as vrea niste leacuri naturiste sau de ce nu produse care le-ati incercat in privinta cresterii parului si au dat roade. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer mie una mi se pare o problema destul de grava, e posibil sa trebuiasca sa te duci chiar la endocrinolog, nu e normal sa nu iti mai creasca parul de atat de mult timp.

| alice_6172 a răspuns:

Fa tratament timp de 2 luni... o data pe saptamana aplici pe parul uscat o masca facuta din 2 galbenusuri de ou 250 ml ulei de ricin, 250 ml ulei de masline ..si lasi timp de o ora dupa care clatesti cu apa din abundenta si te speli normal cu sampon happy la mine a functionat ii da si luciu la par si il face matasos, bafta