| ch0c0latemix a întrebat:

trebuie sa merg la un majorat si m-am gandit sa ma imbrac cu blugi stramti, o camasa mai lunga cu o curea lata, si in picioare mi-as lua o pereche de sandale cu toc ascutit. ce credeti, ar merge? nu sunt prea sigura cu sandalele:-s...mersi:*

Răspuns Câştigător
| florrymiha a răspuns:

Buna...Pai daca vrei sa te imbraci asa...sandalele sunt foarte potrivite. eu asta as alege in locul tau. sandalele co toc se potrivesc mai la orice tinuta.
Eu sa fiu sincera, as alege o rochie, dar fiecare cu gustul sau:d
Distractie placuta la majorat:d sa te distrezi
Sper ca te-am ajutat
Pa:-H

2 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

E super ok, însă ai dreptate nu merge bine cu sandalele, ci cu o pereche de balerini care să se asorteze.Baftă! ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ar merge, e o tinuta foarte ok.