| βέiiiβiii_7737 a întrebat:

Hei fetelebatting eyelashes! in seara asta merg in club si vreau sa ma imbrac cu o camasa 3 sf cu dungi albe si rosii si un papion rosu,si jos am ori o pereche de blugi mai deschisi,ori pantaloni scurti albi si curea rosie in talie.ce credeti?:-s pantaloni scurti sau blugi? si in picioare am o pereche d pantofi cu alb si rosu, si putin albastru. :d.Parul cum sa mi'l fac?batting eyelashes FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| DiannaFreakstA a răspuns:

Hei, iti recomand la camasa blugi deschisi asa cum cureaua si papionul pot sa nu se imbine ok. Despre par, daca ai par scurt fa-l cu placa, daca lung fa-l buclat. Succes;* Vei arata magnific ^.^

| βέiiiβiii_7737 explică (pentru DiannaFreakstA):

Am parul putin mai jos de umeri :-s

3 răspunsuri:
| DiannaFreakstA a răspuns:

Daca e mai jos de umeri iti recomand http://www.sugarscape.com/userfiles/image/july/ashlong.jpg bucleeeee :D dar sunt sweet si daca le fixezi bine toata seara vor sta super, Apropo ce culoare la par ai?

| βέiiiβiii_7737 explică:

Am parul mai jos putin d umeri :-s.