| Miriamm a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma cu un sfat pentru ca nu mai stiu. Revelionul il petrec intr-un local, gen club... si as vrea sa fiu cea mai sexy, insa nu stiu cum sa ma imbrac. Am o rochie cu paiete, e foarte sclipicioasa si are spatele gol si mai am un corset stil piele crem si pantaloni stil piele crem. si o pereche de patofi tot crem. Problema este urmatoarea: sa imi cumpar alta rochie? Si daca sunteti de parere ca da, ce rochie... dar sa mearga cu pantofii crem pe care ii am, sau sa imi iau rochia pe care o am, sau corsetul? habar nu am! dau fundita. Dar accesorii? Va multumesc mult tuturor!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| TJohannaB a răspuns:

Iar accesorii, nu! Poate doar cercei, atât.

Răspuns utilizator avertizat
| BattyTheBatman a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa-ti cumperi o rochita blemaren inchis cu maneci lungi din danteluta foarte mulata,, merge foarte bine cu crem dar depinde si de modelul pantofilor, adica daca sunt mai sport nu merg cu rochia, doar daca sunt eleganti. Ar mai merge o pereche de cercei nu exagerat de lungi sau cercuri (arata urat) si un plic micut tot crem sau blemaren la alegerea ta! Sper ca am fost de folos. happy