| ingh3rash a întrebat:

De Craciun vreau sa merg seara in club de aceea mi-am cumparat o pereche de pantaloni gen leopard cu talie inalta avand la baza o centura tot de leopard lata, jos sunt putin larguti, vin valuri valuri si nu prea s vad bine in botine, de obicei in botine se vede bine ceva stramt.Nu stiu ce bluza sa -mi iau? amsi corsete negre, rosii, corset crem, top cu dantela, bluza alba cu volanase multe si albe la maini, ceva care sa se potriveasca si cu pantofii am uni albastri gen catifea cu cureluse. Ce spuneti ca merg la pantaloni?

10 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Combinatia pe care vrei s-o faci este una extrem de neinspirata! Vei fii vulgara! Pantalonii leopard ii poti purta FARA CENTURA leopard, pune una neagra simpla, cu corsetul crem (dar sa nu fie genul animatoare ) si pantofi negrii! Uite cateva idei de a purta cu succes animal print : http://3.bp.blogspot.com/......le_alt.jpg sau http://heycrazy.files.wordpress.com/......s_0783.jpg sau http://www.rochiirochitesifustite.ro/......187_2.jpg! Poti sa consulti site-ul www.rochiirochitesifustite.ro - este un site de moda, ofera consultatii de imagine gratuite, articole de par si machiaj, este magazin online de rochii etc!

| IMC90 a răspuns:

Eu sunt ateu, dar tu, fiind crestina (probabil) ma gandesc ca este o insulta la adresa propriei religii sa-ti bati joc asa de sarbatoarea craciunului (mergand in club).

mai bine stai cu familia si cu prietenul acasa, la caldura si beti 1, 2, 3,4,5,6,7,8... n pahare de vin depanand amintirihee hee

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna!
Anul trecut de craciun am purtat si eu un corset rosu si cu blugi ..se aseaza foarte bine :)
Mie imi plac foarte mult corsetele si nu mi se par deloc demodate.
Iti las un link cu mai multre corsete dragute, au mai multe modele/culori
http://www.rochiisexy.com/corsete.html

| PinkPanther a răspuns:

Pantaloni cu imprimeu de leopard si pantofi albastri... si pe orbi i-ar durea ochii, Incearca niste pantofi negri si bluzita la fel, se asoeteaza greu imprimeurile de animale.

| DracusorImpielitat a răspuns:

O bluza neagra cu volanase. App, de unde ai luat pantalonii?

| ingh3rash explică (pentru DracusorImpielitat):

Pantalonii i-am cumparat de la un magazin de la mine din oras,in mall sunt f scumpe, nu e de firma, este produs chinezesc dar st f frumosi m-ai ales ca erau reduceri aproape 50%.Dar ei se gasesc, in mall, chiar si la magazinele online.Off.am alba cu volanase, dar neagra nu am, oricum multumesc pentru sfat

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru ingh3rash):

Merge si alba, daca iei accesorii alve sau rosii. oricum distractie placuta happy

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

Albe*

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mai bine orienteaza-te spre alti pantaloni, nu se mai poarta de mult animal print-urile...si mai vezi de acolo.

| ingh3rash explică:

Seara o sa petrec cu familia intr-un cadru de sarbatoare, iar dupa ora 00:00 merg in club, eu nu cred ca este o ofensa adusa credintei.Pantalonii nu sunt maron complet,sunt la fel ca blugi si au linii maron cu negru,deci nu este numai maron, eu sunt mai extravaganta si vroiam sa primesc un sfat, desi incep sa cred ca o bluza neagra este cea mai de efect.