| Eueu111 a întrebat:

Buna tpu..va rog sa imi spuneti si mie, crema depilatoare indeseste parul sau il ingroasa? fundabig grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nici una nici alta

| zdrangoi a răspuns:

Pur si simplu depileaza.
Restul sunt "povesti".
Daca de depilai cu lama trebuia sa-ti pui intrebarea asta.

| KirigayaKirito a răspuns:

Sa fim seriosi, tu daca iti tai un fir de par, din locul lui o sa iasa 2?laughing
Nu cred!
Iar faptul ca il ingroasa, nu e adevarat, ci doar va iesi mai sanatos... Daca nu te-ai depila cateva luni, el s-ar freca de haine si ar reveni iar cum a fost.
Deci poti sa te depilezi cu crema, fara nici o problema. big grin

That's all!^^

| marinaa9 a răspuns:

Odata ce ai inceput sa te epilezi, trebuie sa o faci toata viata, si nu, nu e adevarata nici afirmatia cum ca il ingroasa sau in indeseste

| delia5609 a răspuns:

Nu se intampla nimic!

| CrissIoana a răspuns:

Crema depilatoare = Lama de ras. cel mai bine e sa te epilez. Dureros, dar merita happy Good luck!

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bună! Părerea mea este că atunci când foloseşti o cremă depilatoare este logic să îţi epileze majoritatea firicelelor de păr de pe picioare si cred că ar trebui să foloseşti o crema de calitate, totuşi picioarele sunt sensibile! O zi plăcută!