| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Vine Halloween si nu am costum. Exista cumva vreun magazin de costume Halloween in Bucuresti? Cu costume si de copii?
MUltumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Buna! Eu nu mi-am cumparat decat machiajul de pe net(cicatrici, sange fals si altele) dar costumul a propriu mi-l improvizez. Imi iau niste haine vechi si le rup, tai, patez cu sange, murdaresc... uite aici un site, daca vrei: http://www.carnavalfiesta.ro/ la machiaje, la pagine 3, are multe cicatrici super taari!

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Poti gasi pe net.
Dar poti sa improvizezi` cv, sa fie mai special ca cele din magazine :*