| TiMan a întrebat:

Deci... avem la scoala o serbare de Halloween (da stiu e profa dementa) si nu am costum. De une as putea cumpara/inchiria astfel de costume in Bucuresti?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De la teatru.De ce crezi ca profa este dementa daca isi pierde timpul ca sa va ofereo distractie?

| alexa007 a răspuns:

Cauta pe okazii.ro

| Erika120192 a răspuns:

Buna happy
Nu neaparat sa iti cumperi sau sa cumperi un costum.si eu de ex. facem tot o serbare de hallowin si m-am tot gandit si mi-am "construit" un costum big grin. poti face si tu la fel o bluza mai deosebina niste pantaloni si o masca infricosatoare. Poti de ex. sa te faci o fantoma faci niste gauri la un cearceaf pentru ochii sau chiar un zombi o bluza care sa para mai infricosataore sau mai rupta niste pantaloni la fel si niste desene pe fata happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te faci personaje din familia adams de ex wensday si iti iei o pereche de pantaloni negri mai largi cu niste ghete un tricou negru sau gri si te dai cu pudra alba pe fata si e perfect

Răspuns utilizator avertizat