| Iulia8659 a întrebat:

dati-mi niste idei cum as putea sa ma imbrac la un majorat.

fundakiss
scuze categoriabig grin

7 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.
1.pantaloni negri stramti pe picioare, o bluza alba si larga la brate, botine negre, o geanta neagra
2.colanti,un pulover mov(sau alta culoare) si lung care sa acopere fundul, cizme lungi peste genunchi sau ugg-uri negre.
3. o rochita roz si scurta cu curea in jurul taliei, dresuri de culoarea piciorului, pantofi negri cu toc.

| Cristyn a răspuns:

Depinde de stilul tau! oricum, ceva in care sa te simti bine.

| CNP a răspuns:

Nu te scuz!

| Delia_7923 a răspuns:

Buna,

Pai ai putea sa te imbraci intr-o rochita eleganta.big grinsau intr-o fustita neagra si o camasa alba.

Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| BabyA a răspuns:

Buna stiu eu m-am gandit la o rochie alba scurta(scuze) cu trena pantof cu toc inalt o geanta de genu asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres 1895&um=1&itbs=1&biw=1680&bih=913 (alb negru chiar si mov ) barul pe bigudiuri(bucle lejere un roz cu mov pe ploape mascara pe gene un luciu de bze(culoarea care o vrei tu)

| BabyA a răspuns:

Hi iulia uite am mai venit cu o idee bun tot bulce lejere pe ploape un albastru ca cerul si turcoaz ascara gene un luciu de buze(orce culoare) si prima rochie aia tucoaz http://www.9am.ro/......-2010.html si ca geanta ceva de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0 ce culoare vrei tu (alb ar merge de minune si pantofii cu tot ceva de culoarea pielii(la ambele variante

| johannes2011 a răspuns:

In ceva frumos daca vrei dar de preferat ceva fain ce e mai la moda nici eu nu stiu mai multe