| yaoifan a întrebat:

Vreau sa imi cumpar suvite colorate cu clip-on.Am inteles ca cele mai bune se gasesc la saloane de infrumusetare dar sunt mai scumpe.Am gasit si pe net dar mi'e cam frica sa comand,sa nu fie par de Barbie, nu natural. Daca imi cumpar de la saloane cat costa si ce salon imi recomandati? Funda si raspuns urgent.

1 răspuns:
| herbals a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? Cand comanzi vorbesti cu expeditorul sa o trimita cu ramburs, cumva de nu-ti place o returnezi. Sau sa-i zici ca platesti la posta, sau curier dupa ce deschizi coletul sa vezi daca e ceea ce ai cerut. Altfel nu iti sugerez sa comanzi de pe internet, se fac multe golanii. Mult succes :*