| bryosyka a întrebat:

Vreau sa imi spuneti daca epilatorul Philips HP6423/00 este bun in sensul daca smulge bine firele nu doare si daca isi merita banii. Astept si alte recomandari de epilatoare bune si care sa faca toti banii. Fetelor va astept! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Este foarte bun doar ca firele de par se indeparteaza greu dintre pensete.Iti dau cateva epilatoare care isi merita si ultimul banut chiar daca unul sau doua sunt cam scumpe crede-ma ca sunt foarte bune:1.Remington IPL6000 i-Light PRO cu tehnologie lumina intens pulsata IPL, sistem PROPULSE, dar pretul este estimat cam la 1.099, 00 Lei da e foarte scump...sad
2.Braun Silk-épil 5185 costa cam 275, 33 Lei dar merita!
3.Braun SE1170 Silk-epil si costa cam 108, 67 Lei
4. Epilator Rowenta EP1030 Fashion si costa cam 87, 84 lei
5. Epilator Panasonic ES-WU11-P503 si costa cam 127Lei
6. Epilator Philips Satinelle HP642201 si costa cam 149Lei
Sper ca te-am ajutat... funda?happy