| idontgiveafuck2344 a întrebat:

vreau sa ma tund acasa.Gen asa: https://www.youtube.com/watch?v=0lLqLk-pwfM (am parul la fel de lung). Credeti ca merita sa incerc?
Nu imi dati raspunsuri gen:Mergi la salon,si arata-i cum sa te tunda,si asa te va tunde.
Vreau sa ma tund acasa,pentru ca cele de la salon,ba te tund,exact cum nu vrei,ba te tund mult,mult, prea scurt.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Tunsoarea este frumoasa, dar poti tu singura sa te tunzi?
Poate pui pe altcineva sa te tunda.
Succes!

| idontgiveafuck2344 explică (pentru Cσcσ):

Pai asa cum si fata din clip poate, eu zic ca o sa pot. Oricum nu voi taia mai mult de 1, 5 cm din par. happy

| Cσcσ a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Atunci incearca! Pana la urma, nu vei taia prea multhee hee.
Daca e vreo problema dupa si nu-ti place, mergi la salon si indrepti.Dar nu-ti face griji, o sa-ti iasa.Pare simplu happy.