| KaTtY a întrebat:

vreau sa ma vopsesc inainte de paste.
nu prea stiu cum sa ma vopsesc, m-am gandit sa-mi fac niste mese sau niste suvite roscate. acum am suvite blonde, cred ca ar arata frumos si cu un pic de roscat.
o sa ma duc la un salon si o sa-mi mai spuna acolo cum mi-ar sta bine dar mai vreau niste poze sau ceva cu fete care au suvite (in special roscate).
dau fundita

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Mi se pare o idee buna.Dar ai grija ce nuanta de roscat alegi.pentru ca dupa cateva spalari mai iese din culoare.

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Presupun ca esti bruneta nu? Cu blond si roscat? Scuza ma dar o sa arati ca un pom de craciun, mai bine te fac o singura culoare sau doar 2, o culoare pe jumatatea de dedesubt de par si cealalta culoare sa se vada deasupra

| Anutza_7145 a răspuns:

Pai daca esti bruneta ideal este sa ai suvite blonde,daca esti mai castanie tot suvitele blonde merg dar si roscate, dar acum depinde de tine cum vrei, sper ca te-am ajutat, funda?

| whitecat a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi niste suvite false sa vezi cum iti sta si dac iti place sa te duci la un salon si sa iti faci suvite