| LittleEndian a întrebat:

Hello! Vreau sa-mi fac o mica schimbare de look. Am par lung, cret si saten. Ma gandeam sa ma vopsesc putin, eventual niste suvite. Mi-ar placea tare mult ceva roscat-aramiu, dar nu stiu cum arata combinatia cu satenul. Dar de cele blonde ce ziceti? Si inca ceva... arata bine suvitele pe par cret? thinking AM nevoie de niste sfaturi fetelor, nu am folosit niciodata vopseaua de par laughing oricum o sa merg la salon, dar macar sa-mi fac o idee big grin

Răspuns Câştigător
| DariaCriss a răspuns:

Mie mi se pare ca suvitele pe parul cret arata cel mai bine! Eu una, am parut cret si culoarea naturala a mea este saten, dar sunt vopsita roscat, nu foarte intens. La parul saten 100 % se portivesc cel mai bine suvitele BLONDE. Sper ca ti-am fost de folos, bafta! happy

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Mai bine un ciocolatiu sau chiar un negru-albastrui.suvitele blonde sunt oribile, nu-ti strica parul asa!

| LittleEndian explică (pentru Nastia):

Bine, dar o sa se cunoasca pe par nuantele pe care le-ai amintit? Si nu trebuie decolorat inainte (sau cum se procedeaza, habar n-am thinking) ca sa prinda culoarea.

| Nastia a răspuns (pentru LittleEndian):

Pai te vopsesti toata cu vopsea.la unele fete prinde si nuantator.

| dididedediu a răspuns:

Incearca ca nuantator costa vreo 7 lei 2 plicuri..si asa poti sa incerci sa vezi cum iese. apoi poti sa te vopsesti cu vopsea