| anonim42 a întrebat:

Buna TPU vreau sa merg la sala de 2 ori pe saptamana am 14, 1.76,am putina grasime pe abdomen.În cât timp aş putea sa am patratele (sixpack)

3 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

Cred ca atunci cand incepi sa pierzi din kilogramele nedorite poti sa te opresti.

| alexxis0712 a răspuns:

Alt copil ca si ceilalti.Ce este in mintea ta omule? crezi ca daca mergi la sala pac-pac apare sixpack? NICIODATA.
In primul rand abdomenul se face in bucatarie, ci nu la sala. Exercitiile care lucreaza abdomenu au o influentare foarte mica asupra evidentierii lui.Deci pentru a avea un sixpack ideal incearca sa mananci alimente ce contin proteine in numar ridicat, redu nivelul carbohidratilor.Alt factor care influenteaza sixpack`ul ar fi antrenamentele tip cardio pentru ca te ajuta sa arzi grasimea, astfel diminuandu-se tesutul adipos si tam-tam abdomenul devine vizibil.
Sper ca ti-am fost de ajutor, si te rog nu mai gandi ca un copil.

| Atat_Melek_Shi_1965 a răspuns:

Eu as spune ca in 15-20 zile daca mergi de 2 pe saptamana