| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa am abdomen, sunt destul de slaba am 1.68 si 58 de kg,am putina grasime pe abdomen si nu stiu cat de bune sunt exercitiile,am mai incercat dar degeaba, imi puteti spune niste exercitii sau ceva ce as putea face? >PS Nu vreau sa merg la sala sau sa iau pastile sau sa alerg vreau exercitii laughing)dau funda :* :*

Răspuns Câştigător
| packman a răspuns:

Eu in 5 luni am facut patratele! ideea este ca m-am antrenat pentru un liceu militar si... am facut muschi laughing eram slab ca naiba, am mai pus ceva muschi pe mine. Am 14 ani, 1:69 si 51 de kg, inainte sa ma apuc de exercitii... aveam 1:62 cu 44 de kg, deci? ideea este ca trebuie sa nu mai bei COCA COLA! eu nu mai beau de 1 an si deja se vede o diferenta, si fai tractiuni in brate, o sa ai un abdomen superb ( pentru ca atunci cand te ridici pe bara, se incordeaza muschii abdomenului ), eu mai faceam si "abdomene" sau cum le zice, dar alea erau doar de incalzire, daca vrei sa iti spun cum am facut totul ( detaliat da-mi PM ).

App sunt baiat tongue

Funda?

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

In primul rand renunta la bauturi carbogazoase, carbohidrati si dulciuri. In fa abdomene, cauta pe net abs workout
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474