| 26justmeandyou a întrebat:

happy Vreau sa-mi cumpar o placa de indreptat parul, dar nu stiu de care. Am inteles ca cele de la Remington sau Rowenta sunt printre cele mai bune. Nu am parul cret, insa am observat ca sta mai bine daca este indreptat cu placa si de asemenea as vrea sa-mi pot face si bucle. Deci ce placa m-ati sfatui sa-mi cumpar?happy

Răspuns Câştigător
| Ankiiiiiii a răspuns:

Uite una buna : http://www.remington-style.ro/......00-95.html
Eu de-asta am. :) Este buna! Daca iti convine. poti sa o comanzi. Bafta! Funda? :D

5 răspunsuri:
| AlexandraPrincess a răspuns:

Rowenta'! Sunt extrem de multumita!

| Lorodana a răspuns:

Remington, de ani de zile folosesc si sunt exceptional de bune

| Cudeea a răspuns:

Cele de la Remington sunt cu siguranta cele mai bune. happy

| DienutzaLove23 a răspuns:

Ce le de la Remington am si eu e super buna!

| alinamoise66 a răspuns:

Remington