| ZeroZahar a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de placile de intins parul?

Am inteles si din cate am vazut si eu, "Sephora" este foarte buna, indreapta parul foarte bine si se mentine asa mult timp, nici nu zici ca este indreptat cu placa, plus ca atunci cand e umezeala/ ploaie parul ramane la fel.
As vrea sa stiu daca Remington si Rowenta sunt la fel de bune sau care dintre ele este mai eficienta. ( vreau sa stiu parerile celor care le-au incercat sau sunt in tema cu tehnologiile astea )

Multumesc frumos. Fundita! happy

9 răspunsuri:
| anutza97 a răspuns:

Eu am placa de la Remington si pot spune ca este buna parul meu este foarte cret si reuseste sa mi l indrepte bine si ma tine cam o zi apoi in urmatoarele zile il am putin ondulat...bn dar eu am parul cret, sper ca te am ajutat

| xlollypop a răspuns:

De rowenta nu stiu, dar cele Remington sunt foarte bunewinking

| Userrr a răspuns:

Mai buna e sephorawinking

| akaleesh20 a răspuns:

Am Remington si ti-o recomand cu incredere.are setare a temperaturii si nu iti arde parul ca acelea fara setare. si sa nu il arda foloseste ulei pentru placa(gasesti in saloane). aigrija de parul tauhappy

| FashionQueen a răspuns:

Eu am Remington de vreo 2 ani si nu am avut absolut nici o problema cu ea, indrapta foarte bine.

| xAndraa23 a răspuns:

Buna.:* Rowenta este foarte eficienta. Eu am Rowenta de multi ani si nu iti arde parul daca nu o folosesti foarte des. La un interval de 3-4 zile este ideal. Este foarte buna parul meu nu este ars si o folosesc de mult timp happy Acum ramane la aprecierea ta ce alegere vrei sa faci. Uita-te pe internet acolo gasesti detalii suplimentare. Baftawinking

| Ronnii33 a răspuns:

Remington, din punctul meu de vedere e cea mai buna, insa orice brand ar fi tot iti distruge parul.Noroc cu cautarea!

| edar a răspuns:

Buna. Eu am o placa Remington de 3 ani. Si pot spune ca inca merge foarte bine. oricum toate distrug parul numai ca eu am una cu teflon(asa se numeste) In orice caz aproape toate fetele de la mine din clasa au Remington si sunt foarte multumite de ea. Si parul rezista destul de mult mai ales daca folosesti un spray protector inaintr. sper ca te-am ajutat. Bafta!

| StefiVTweet a răspuns:

Remington este pur si simplu geniala! :*