| AnaLove2014 a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite cu hartie creponata...stiti in cat timp se ia culoarea de pe par?(daca aveti site, link FUNDA)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Daca te speli mult pe cap se duce destul de repede in 2 saptamani e dusa.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Pentru inceput alegi o culoare a hartii creponate.(culoarea sa nu fie asa apropiata de nuanta parului)
Ia-ti o pereche de manusi de unica folosinta daca nu vrei sa te murdaresti.
Ia suvita pe care doresti sa o colorezi si taie bucata de hartie creponata in culoarea dorita. Umezeste fasia de hartie si tamponeaza-ti suvita de par cu ea, pana ce ajungi la culoarea dorita.
Se duce la cateva spalari, 2-3-4,depinde cat de multa culoare ai folosit.
Te pup!

| cecilia123 a răspuns:

Culoarea hârtii creponate, nu? Păi se ia câte puţin după fiecare spălare(a părului).winking

| AnaLove2014 explică (pentru cecilia123):

EU vreau sa ma fac astazi...si vreau sa nu se prea observe pana cand incepe scoala.Si de asta intreb daca pana atunci se ia.

| ionut118932 a răspuns:

2-3 saptamani, iar daca vrei sa ti.le faci cu aluminiu 2-3 luni. Funda? :X