| KatherineP a întrebat:

Buna TPU :* Vreau sa-mi spuneti si mie o firma care are o gama de produse pentru ten gras/mixt ( scrub, tonic ). As dori sa fie fiecare mai ieftin pentru ca nu vreau de la garnier sau alte firme de 20 si ceva lei fiecare sau chiar mai mult dar totusi bun. Funda :*!

4 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Iti recomand Vichy, La Roche Posay si Mario Badescu(sunt mai scumpe dar sunt de foarte buna calitate si chiar au efect)

Răspuns utilizator avertizat
| lavi2864 a răspuns:

Intr-adevar la Avon gasesti in fiecare brosura o gama de produse pentru fiecare tip de ten. Uite de exemplu aici ai setul Complet Balance dehttp://issuu.com/......2012-21/57 la Solutions potrivita pentru tipul tau de ten si e la un pret minunat!

| CoraPersefone a răspuns:

AVON! nu stiu cum de nu ai deja cataolg avon! sunt produse mult mai accesibile decat cele de pe piata! gasesti un set complet si cu 30 de lei! inclusiv scrub tonic si crema, pentru ten gras si mixt!