| KatherineP a întrebat:

Buna TPU :* Vreau sa-mi cumpar produse pentru ingrijirea tenului ( srub, tonic, demachiant etc ). Ce firme stiti in afara de garnier, nivea? Nu vreau sa fie foarte scumpe produsele. Am tenul mixt/gras daca ajuta la ceva :* Funda

11 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Incearca produse de la Vichy, La Roche Posay, Avene, Eucerin, Neutrogena etc. Sunt foarte bune si le gasesti la farmacii (mai ales la Sensiblue). Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| dsadasdsada a răspuns:

Eu una le prefer pe cele de la Neutrogena! happy Dar nu le găseşti în România.doar comandate.

| barefoot a răspuns:

Vichy, Avon, Oriflame. Masti pentru ten foarte bune sunt cele de la Lush. Au si demachiante, geluri antiacneice si creme exfoliante. Toate sunt vegan. http://www.lush.ro -> preturi sub 50 lei. Si merita.

| TukAnk a răspuns:

Meri la un plafar, acolo gasesti produse naturiste, din plante f bune si nu sunt nici scumpe!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://ingrijireatenului.cabanova.com/cosmetice-ingrijire-ten.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| iloveusa a răspuns:

Avon solutions sunt foarte bunehappy

| KatherineP explică (pentru iloveusa):

Nu vreau produse de la Avon sau Oriflame. Imi plac doar produsele de make up dar niciodata nu as face greseala de a imi cumpara produse pentru ten de la ei!

| iloveusa a răspuns (pentru KatherineP):

Atunci bioten sau elmiplant

| paulyna101 a răspuns:

Paiiii. la AVON nu sunt scumpe dar sunt de foarte mare calitate, desigur ti-as recomanda si VICHY acestea sunt cele mai bune.

| paulyna101 a răspuns:

Paiiii. la AVON nu sunt scumpe dar sunt de foarte mare calitate, desigur ti-as recomanda si VICHY acestea sunt cele mai bune.eu pe ecestea le folosesc