| AleAlbu a întrebat:

Vreau sa stiu ce se poarta toamna asta? Si care e culoarea must have?

Răspuns Câştigător
| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Ce se poarta in aceata toamna la femei, nu este in nici un caz ce vezi in pozele de pe cele 2 siteuri oferite de dirgni si karioka. acelea sunt doar prezentari de moda ale anumitor case de moda, dar care nu au nici o legatura cu realitatea. in aceasta toamna se vor purta jachetele din piele (imitatie piele pentru cine nu-si permite sa dea 5-6 mil pe o piele naturala), imprimeurile animal (ca si anul trecut), dar inca nu au aparut colectiile de toamna in magazinele de profil. o sa gasesti pe www.fashion-star.ro haine de toamna, exact ce se poarta in aceasta toamna peste 3-4 zile. blugii de culoare inchisa, normal, fiind toamna, salopete de blug, fara imprimeuri florale pe haine, pulovere simple, colanti, etc. intra pe acel site si o sa vezi ei aduc haine mereu la moda.

1 răspuns:
| Skylerx a răspuns:

Se zice ca anul asta se poarta pantalonii scurti. In fiecare an nu prea imi convine sa fie vreo culoare 'must have' pentru ca dam toate culorile celelalte deoparte. In general, culorile inchise, dar poarta ce vrei tu si fii naturala. Bafta!