| Deea236 a întrebat:

Ce culoare se mai poarta in toamna acesta? Vreau mai multe raspunsurile! happy

FUNDITA! >:

3 răspunsuri:
| unbaiatanonim a răspuns:

Lasa culorile toamna asta, du-te la scoala sa inveti putina romana ca sa ne putem intelege pe TPU.

| xPikaChux a răspuns:

Toamna asta se poarta colorat! Ai incredere...ma uit prin toate revistele de moda si stiu.Seprelungeste,,vara''.Se poarta super colorathappy

| thebest7ionut7 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te intorci la culorile negru gri si maro.Vestimentatia nu trebuie sa fie in nici un caz tipatoare.Hainele in culori moi sunt destul de elegante si ar trebui sa te arat destul de sexy! FUNDITA