| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu idei cu ce sa ma imbrac la scoala...adica combinatii de haine. m-am saturat de blugi si un tricou cu balerini/tenesi sad vreau ceva mai special( am multe haine ). Niciodata nu am idei cu ce sa ma imbrac, poate imi dati un sfat si fara comentari cum ca,, la scoala se invata nu se face parada modei " multumesc :* funda

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

- Pai ca sa fi mai speciala cand iti iei niste blugi cu un tricou si balerini pune o esarfa subtire in loc de curea ( esarfa sa fie de culoarea incaltamintei, de preferat balerini )
- Blugi cu o camasa colorata, o vesta si tenesi.
- Colanti, cizme de vara si o bluzita mai lunga sau o camasa cu curea in talie.
- Blugi, maieu, un bleizer si tenesi
Incearca pantaloni colorati, tricouri cu mesaje, citate in engleza sau de ce nu tricouri cu imagini amuzante.
Cam atata. incearca sa fi originala. happy Succes. Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| PsiholoagaTa a răspuns:

Incearca sa le diversifici..sa le combini. mai ia-ti niste colanti. cu o fustita e blugi. sau pantaloni trei sferturi cu tenisi si o bluzita. incerca sa ai idei proprii. sunt sigura ca vei reusi.

| JustLikeHeaven a răspuns:

Nu stiu, daca spui ca ai multe haine, incearca sa le combini.Eu ma imbrac in blugi,camasa cu vesta,si adidasi. Arata destul de ok, daca vrei iti poti lua niste pantaloni tip colanti si cu vreo camase mai lunguta. Sti, ara super camasile cu cravata si vesta, Vezi tu, sper ca te-am ajutat

| serafina93 a răspuns:

Hmmm. vrei ceva diferit. de ce nu incerci un sarafan cu o camasa alba si in loc de cravata poti folosi o esarfa, sau doar o camasa mai viu colorata, in carouri sau bulinute tongue