| Kissy123 a întrebat:

Hey!

cine ma poate ajuta cum sa ma imbrac pentru premiere la scoala noastra
maine este
nu vreau idei sarite din comunhee hee adica m-ai mult ma ref la tricou o culoare si bolerou sau cu tenesi sandale...

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Poti sa iti iei o rochita albastra si iste sandalute argintii sau tot albastre. indreapta-ti parul si gata. doar te pregatesti pentru vacanta, nu? Nu trebuie sa fie ultimul racnet in oda! Trebuie sa fie ceva lejer pentru vara...