| Anneee99 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa imi creasa parul mai repede si nu stiu cum ma ajutati? Eu il am pana la spate aproape de fund si vreau sa imi creasca mai repede pana la fund va rog ma ajutati multumesc

Răspuns Câştigător
| lulalica a răspuns:

Uleiul de Ricin! este cel mai bun
si iti creste parul foarte repede happy
incercal! si nu e foarte scump :*
Pt. al folosi trebuie sa te dai cu el la radacina parului si la varfurile parului ( daca ai fire despicate), este cel mai bun tratament happy
Ti`l recomand happy.
Bafta!:*

3 răspunsuri:
| lulalica a răspuns:

Si am uitat sa mentionez ca e bun si la cresterea genelorwinking :X
Te poti da inainte sa te culci, iar dimineata sa te speli happy
Uleiul costa 4 sau 5 lei. Bafta!

| Aოтuu a răspuns:

Ar trebui să îl laşi in pace, să crească singur. Nu il mai chinui cu tot felul de prostii!

| magda_8132 a răspuns:

Eu iti sugerez sa-l speli de mai multe ori pe saptamana