| elena_8190 a întrebat:

Stiti ceva care face parul sa creasa mai repede? funda!

Răspuns Câştigător
| bostoaica a răspuns:

Mergi la farmacie si cumeperi ulei de ricin iti cresc super repede dupa.e pana in 10 lei eu l-am incercat si il recomand

3 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Eu nu recomand uleiul de ricin.o fii bun la crescut parul dar folosit de un profesionist pentru ca altfel iti va igrasa parul fara numar.;)...ce iti recomand in schimb este :

http://www.divahair.ro/......ai_repede!

sa citesti ce scrie aici sa sa faci exact si iti va creste garantat.iti spun din propria experienta.acum tu alegi care variata ti se pare mai buna.ulteiul sau site-ul ce ti l-am pus eu. pupici:*... sper ca te-am ajutat

| Anytsa a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai bun.

| Theeoo a răspuns:

Exista diferite samponuri de crestere a parului de la diferite firme gen kalos, avon sau chiar si oriflame.de asemenea, dupa ce te-ai spalat pe cap poti s incerci se te tragi de par doar nu prea tare. se spune ca iti creste cu min. 3 cm big grin. sper ca te-am ajutathappy