| nico98 a întrebat:

love struck Am nevoie de sfatul vostru.
Vreau sa imi fac o suvita si am parul saten.
Am mai avut suvita blonda si nu prea as mai vrea.
Ce culori ar merge?
Va rog sa imi dati si poze sa imi fac o idee de culoare.
Mersi anticipat.:*

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru albăstrui te-ar prinde foarte bine.

| AstaMik2 a răspuns:

Pentru parul saten merge blond dar sincer si roscat, brunet nu prea cred, deci roscat

| nico98 explică (pentru AstaMik2):

La asta ma gandeam si eu dar imi e frica sa incerc, nu stiu cum arata roscatul pe saten. Si ce nuanta de roscat ar merge...

| AstaMik2 a răspuns (pentru nico98):

Pai un roscat mai deschis dar eu zic ca merge dar te poti sfatui cu o coafeza, bafta

| magdaliciii a răspuns:

Poti sa incerci negru-albastrui.f faina culoarea.eu asa sunt vopsita toata.si si eu eram satenawinking

| robbyy a răspuns:

O culoare mai sobolaniebig grin

| violetaa20 a răspuns:

427 Auburn este faina culoarea un violet spre roscat nushh cum cauta pe net nuanta sper sa-to placa sau daca nu un negru albastrui, daca nu un 317 Prune asta e violet spre negru si asta e culoare faina....sau negru albastrui. sper sa te hotarsti :d:d:d:d

| Alexamiha a răspuns:

Buna, Nico!:*
Daca vrei ceva original, poti alege culori ca : roscatul, albastrul, verdele, movul. Dar daca vrei ceva mai obisnuit poti alege blondul. Iti voi arata cateva imagini:* :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

-Asa ar fi minunat

| Georgiana_Stefania_1994 a răspuns:

Ti-ar merge albastru inchishappy