| TheAnonimGirl a întrebat:

Buna TPU:X!(Intrebare in special pentru fete)
Eu de obicei port conversi sau tenesihappydar mama nu mai e de acord sa imi cumpere pentri ca se rup cam repede.Bun.Sunt de acord. Dar eu nu port adidasi (port pantofi doar la ocaziibig grin)iar pampsi.sa spunem ca mai rar.
Ce imi recomandati?big grin
fundita >:

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

Adidasii nu sunt de ocazii, sunt foarte buni in fiecare zi. Daca gasesti adidasi tip converse(mai lungi, dar grosi) de calitate e f bine.La Leonardo gasesti adidasi, converse etc.

3 răspunsuri:
| Bebelushaaː a răspuns:

Pai incearca sa o convingi sa iti ia niste conversi sau tenesi de la o firma mai buna, si spune`i ca astia o sa reziste[depinde si ce faci cu ei:))]
Sau convingeo sa iti ia skateri, eu am in genul asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&biw=1020&bih=541
si sunt foarte rezistenti.
Bafta :*

| Miruna_7873 a răspuns:

Skateri :d.

| Andrreeubehs a răspuns:

Pai roag. o pe dansa sa iti ia o pereche de conversii de la top sport sau. ma rog, sau ceva mai bun, sa nu se rupa repede, si sa ii folosesti mai mult. Daca nu. i.atzi adidasi! BAFTA! fundA?