| anonimm_8670 a întrebat:

Buna!
aceasta intrebare ste pentru fete
as vrea sa stiu cum se numeste stilut vestimentar pe care il port eu.
Eu nu ma imbrac nici sport, nici elegant, intre astea 2:jeans+un tricou + un sacou/un bigmen cu fermoar + pantofi/ adidasi. asa ma imbrac eu zi de zi in perioada asta a vremii, ( in afara de scoala, unde ma imbrac : jeans+ o camasa+ un sacou+ patofi, in afara de vara de zile, zilele mai speciale cum ar fi o petrecere, duminica, cand ma imbrac cu o rochita o pereche de pantofi cu toc si o geanta, in special pric ).

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Mi se pare un casual.

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ceva mai noncomformist mai rebel

| Akid a răspuns:

Casual sau vintagewinking

| BYBY a răspuns:

Deci, daca nu te imbraci sport, si nici elegant, te imbraci casual.(se citeste cajual)...combinatia jeans-tricou-adidasi=este casual.

dar cum ai zis tu ca te imbraci la scoala jeans-camasa-pantofi=asta este modern.

iar la petreceri adaptezi stilul (trendy) [ala trendy frendy]\

Fundaitza?

Răspuns utilizator avertizat
| moniii_1083 a răspuns:

Casual?

| AddeGabrielle a răspuns:

Eu cred ca te imbraci in functie de starea ta.sau nu numai. modern, clasic sau liber eu asa zic mai mult.>:d