| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Bună tpuuuu
As vrea sa imi cumpar o paleta de farduri mate(nude uri,deschise-inchise)la un pret cat mai accesibil, pareri?

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Încearcă de la MakeUp Revolution sau Sleek, sunt de calitate și au prețuri ok. Eu am paleta Fortune favours the brave, are nuanțe de nude, însă nu numai, dar găsești la ei, dar și la Sleek, palete cu nuanțe nude. Ah, și la Nyx găsești, știu că sunt bune, însă nu le-am încercat pe alea, doar fard lichid de la ei, tot un nude, și e super fain, a întrecut așteptările!

| onivapupa a răspuns:

Exista la elf una cu nuante doar mate. Se numeste mad for matte si o gasesti pe site-ul lor romanesc. La pretul acela e foarte buna, o am si eu