| Deea_Andreea_1998_g427 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar seturi de pensule de make up, palete de farduri si paleta cu corector, dar nu stiu de pe ce site, as vrea un site accesibil la pret dar si de calitate. FUNDA

Răspuns Câştigător
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Pensule bune de make-up gasesti pe site-ul Elf in gama Studio (nu le recomand pe cele din gama Essentials), sau pe makeup-shop de la Ecotools si RealTechniques (sunt putin mai scumpe). Palete de farduri accesibile si foarte pigmentate gasesti tot pe makeup-shop, cele de la Sleek si te asigur ca dupa ce iti cumperi una le vei vrea pe toate laughing.

3 răspunsuri:
| Alelulu a răspuns:

Themakeupshop au produse de calitate si pentru orice buzunar. sau cauta pe internet produse elf. si alea sunt bune. fereste te de site urile care vand tot felul de truse "de calitate" cu multe culori ( gen 50 lei 70 culori) ca nu sunt bune.

| RachelLeary a răspuns:

"1001cosmetice.ro" Iubesc site-ul asta, cele mai accesibile preturi si de calitate inalta! happy

| Deea_Andreea_1998_g427 explică (pentru RachelLeary):

Ai comandat de pe acest site?