| anonim_4396 a întrebat:

trec in clasa 5 si nu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala, ce haine imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AidaMaria a răspuns:

Poți sa te imbraci cu niste bluci strâmți si o bluza din aceea la moda cu o mana afara ști ce vreau sa zic...și în picioare poți sa pui niște tenesi care sa se asorteze cu bluza.Crede-ma vei arata super.

3 răspunsuri:
| AidaMaria a răspuns:

Poti sa te imbraci cu niste bluci stramti si o bluza din aceea la moda cu o mana afara sti ce vreau sa zic...si in picioare poti sa pui niste tenesi care sa se asorteze cu bluza.Crede-ma vei arata super.

| CartofulFred a răspuns:

Ai putea sa incerci ceva la moda in acest sezon, precum o camasa din iedera rosie, o ereche de pantaloni cu dungi verzi(nu conteaza culoarea, dar sa fie evazati) si o palarie din blana naturala de lemur cu paiete. Sper ca te-am putut ajuta si ca vei arata cu adevarat fabulos. Succes.winking

| AshleyB a răspuns:

Uniformawinking daca nu ai : fusta+ camasa sau blugi + camasa.