| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? happy. Nu am nici o idee. Sper ca voi sa ma ajutati cu asta, stiu ca ati mai facut-o!winking

P.S.: NU purtam uniforme
Trec in clasa a 7-a.

Răspuns Câştigător
| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Sincera sa fiu, nu imi place deloc ce ti-a dat cristi. Pari prea cumintica, respectuoasa, politicoasa, timida, punctuala. Zau asa. Eu la inceput clasei a 7a am venit imbracata in blugi rosii stramti, o bluza mai lunga roz cu imprimeu floral si punkeri. Adica cum ma imbrac de obicei laughing

35 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi esti născută in 89 cum treci clasa a 7? Sau ai rămas repetentă?

| Ada_8018 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing>>. Nu, sunt in '99. Aia am pus-o asa.happy

| Ada_8018 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si oricum, eu nu asta te-am intrebat. Daca nu ai ce face, te rog gaseste-ti altceva de facut!winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum am inteles, păi mergi in blugi un tricou si adidasi, sau in fustă, o bluză ciorapi in picioare dacă este cazul, pantofi, tu stii de fapt ce i ți place să porți, vezi pantoful e bine să fie cu puțin toculeț.

| Ada_8018 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mercihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ada_8018):

Multă sănătate dragă Ada cînd incepi scoala?

| Ada_8018 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

10 septembrie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ada_8018):

M ai e puțin, bucură-te momentan de vacanță. ce inăltime ai?

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Pardon nu era cristi acela, am citit gresit. Era Catalina.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Fiecare cu gusturile lui, ea alege.

| Ada_8018 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Dragut. happy Merci

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Ada_8018):

Dar acum, pentru ca trec pe a 8a, caut prin magazine rochite de genul asta : http://mon-chicboutique.blogspot.ro/2012/06/rochite_19.html

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Caut in genul rochitelor nr 1, 11, 13, 14, 17,18,19,20,21,22.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Ada_8018):

Sper ca te-am ajutat kiss

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Ada_8018):

Multumesc pentru fundita big hug kiss

| Ada_8018 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Dragute rochite. Ai gusturi, sa stii!happy Desi cred ca stii deja astahee hee. Da, chiar m-ai ajutat. Ceea ce nu stiu este cum va fi vremea. Oricum, voi hotara eu atunci. :*

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Ada_8018):

Sincera sa fiu, nu imi place deloc ce ti-a dat cristi. Pari prea cumintica, respectuoasa, politicoasa, timida, punctuala. Zau asa. Eu la inceput clasei a 7a am venit imbracata in blugi rosii stramti, o bluza mai lunga roz cu imprimeu floral si punkeri. Adica cum ma imbrac de obicei laughing

| Cătălina a răspuns:

Ce zici de asta?
http://www.ua.all.biz/img/ua/catalog/987930.jpeg
Eu zic ca se potriveste, dar deocamdata mai ai inca timp sa te bucuri de vacanta.

| Ada_8018 a răspuns (pentru Cătălina):

Iti bati joc de mine? Daca nu, merci oricum!>.

| Cătălina a răspuns (pentru Ada_8018):

Eu de unde sa iti stiu gusturile, ti-am dat ce cred eu ca ti s-ar potrivi pentru prima zi de scoala.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Cătălina):

Nu vreau sa par prea fitoasa si superficiala, DAR ALOO Vremurile s-au schimbat. Nu mai vezi copilute de la cls a 5a in sus imbracate in asa ceva. O colega asa s-a imbracat in prima zi de scoala din clasa a7a, si imediat a fost etichetata. Chiar nu cred ca vrei sa stii cum i se spune acum.

| Cătălina a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Eu doar mi-am exprimat opinia!

| Rockerul23 a răspuns:

Pai imbraca-te cazual.Nu e cine stie ce evenimenthappy

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Du-te in chilotiwinking

| Ada_8018 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

URAT raspunsstraight face

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Ada_8018):

Ehh na, o sa atragi toate privirile garantatwinking

| Ada_8018 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Mai bine te-ai duce tu in chiloti, cred ca ti-ar sta mai bine.winking

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Ada_8018):

Bineinteles ca mi-ar sta bine b-)
doar ca eu nu merg in prima zi la scoala big grin

| Ada_8018 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Chiar nu ai ce face?straight face... Doamne, cat de penibili pot fi unii. straight face

| Ada_8018 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Si cred ca am specificat ca trec in clasa a 7-a. Da, sigur am SPECIFICAT!winking

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Ada_8018):

Nu mai stie lumea de glm
de acum incolo promit ca nu mai glumesc cu bibiciwinking

| Ada_8018 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu cred ca acest site este pentru glume. Daca vrei glume, scrie la google "glume". straight face

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Ada_8018):

Bine bebelusowinking

| Ada_8018 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu o sa ma cert cu un prostwinking. Cel mai DESTEPT cedeazawinking

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Ada_8018):

Dar cine se cearta aici draga? cred ca ai incurcat personajele. sugeami-ai cucu de tampita, proasta e mama ta aia care te-a fatatwinking

| MissPussy a răspuns:

Ce intrebare de rahat! Draga noi de unde vrei sa stim ce zdrente ai tu in dulap. Pune-ti niste zdrente pe tine cu ghiozdanul in carca si mars la scoala. Site-ul acesta nu este facut pentru intrebari ca astea.