| AnonimaV98 a întrebat:

Buna tuturor..am si eu o nelamurire.e mai ciudata dar chiar nu inteleg...de ce cand mergi la solar, pe fata nu se prinde bronzul? Dau funda la cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| yustme a răspuns:

Buna. Nu prea le am cu solarul dar sora mea merge de ani buni la solar. Pe faţa te prinde mai greu de cat pe restul corpului după părerea mea. Dar sa ști că solarul e periculos. Sora mea are 30 ani și are riduri de parca are 40.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai încercat să te demachiezi?

| FaraAvatar a răspuns:

Pai esti prea ocupata sa mananci castraveti si rosii din solar si nu te prinde soarele