| izabbel a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa stiu cand se poate cumpara online de pe site-ul Pull and Bear? mai am de asteptat mult! multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Saptamana trecuta scria pe homepage-ul pull&bear.ro, ceva de genul 20 Octombrie, nu prea mai tin minte, acum vad ca scrie "soon" deci probabil au niste dificultati.
Oricum cu siguranta se va deschide pana in decembrie ca sa poata face boom-ul ala de sarbatori.

2 răspunsuri:
| nicoalina a răspuns:

Pana se deschide, poti incerca aceste magazine online care comercializeaza haine Pull and Bear
http://magazine-haine.com/pull_and_bear.html