| LaurentiuVoda a întrebat:

Buna tuturor utilizatorilor,as avea o intrebare,ce frizura s-ar potrivi pentru un par ca al meu:lung,cu vartej in dreapta,par drept,momentan nu am nicio idee de frizura potrivita,din cate stiu,am fata ovala,Acord funda celui care imi da o sugestie cat mai buna, si se poate sa-mi dau parul pe spate?

Răspuns Câştigător
| VladAD4 a răspuns:

Buna, poti sa iti dai parul pe spate dar daca este prea lung si vrei sa fie mai usor de aranjat poti dai intr-o parte ceva gen asa https://www.google.ro/......ps?/search