| TheGameMaster a întrebat:

Salut, deci uita-ti care e problema. Toata lumea imi spune sa ii dau o forma parului, doar ca ce vor ei nu ma prinde bine, iar eu nu stiu (n-am idee) ce frizura mi s-ar potrivi, si aici intrebarea: voi ce frizuri credeti ca ar merge?(am fata ovala)

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Nu te lua dupa altii, poate vor doar sa faca misto cu ceva care sa nu te prinda etc, am patit-o! oh go on
Du-te la coafor si uita-te prin reviste, frizurile care iti plac mai mult i le arati coafezei, iar ea alege ce ti se potriveste cel mai bine! Funda? kiss

3 răspunsuri:
| ilincanae a răspuns:

Cel mai bine iti poate spune coafeza. eu sunt tunsa in scari. acum depinde de ce iti place tie nu ce le place altora

| TheGameMaster explică (pentru ilincanae):

Problema e ca eu sunt baiat si am parul scurt.

| DulceatzaDeMustar a răspuns:

Stii cum? precum cantareata Cher Lloyd puppy dog eyes. e chiar adoraaaaaaaaaaabila :X:X:X.winking. funda? puppy dog eyes