| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!.
Vreau sa mi se deschida parul la culoare il am saten vrea sa fie mai deschis, fara decolorant... cu ce merge?.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceai concentrat de mușețel.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti masca cu miere. te asigur ca da rezultate. brunete vopsite ani de zile negru si-au deschis nuanta pana la saten-castaniu. asa ca, erge si la tine

uita-te peste astea sau mai cauta tu decolorarea parului cu miere. nu il arzi si il si hranesti in acelasi timp.

http://www.google.ro/......http?/url

important la aceasta masca este sa combini neaparat mierea cu apa, cum scrie si pe site si mierea sa fie de salcam. obligatoriu, pentru ca e eficienta la decolorare.

incearca miere, + APA! + balsam+otet (de miere si mere e bun, dar poti folosi si altul). otetul iti va folosi ca sa prinda pigmentii de la miere in firul de par.

te pup si sper sa iti iasa! :*

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey ♥
Alta metoda decat cea cu decolorant nu prea e..adica sunt mai multe dar nu dau rezultate, eu te sfatuiesc sa iti faci suvite blondesi sa stai la soare love struck cat de mult poti. dupa primele spalari, suvitele se vor amesteca cu parul deschizand-ul love struck

| bia25 a răspuns:

Poti incerca un blond inchis de la Garnier fara amoniac, ca sa nu-ti distrugi parul. happy