| Madalina_1661 a întrebat:

va rog ma ajutati si pe mine cu ceva? Nu imi pot da seama ce forma are fata mea(o sa pun mai jos un link cu o poza cu mine), am barbia nu stiu, patrata adica e dreapta ca o linie mai alea cand zambesc(in poza nu prea se vede)
si va rog daca puteti sa nu mi dati link-uri gen"afla forma fetei tale" pentru. ca alea e cu masurat si nu prea ma pricep, gen "masoara maxilarul" si altele
si am si fata foarte mica si un nas ceva mai mare(in poza nu prea se vede)
daca puteti sa postati si niste poze cu ce tunsori mi s-ar potrivi(reamintesc ca am fata foarte mica)
http://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
| Pebbles a răspuns:

Rotunda

| Gabriel_3333 a răspuns:

M-am uitat atent la poza ta de la profil si nu ai nici capul foarte mic si nici nasul mare.Probabil ca ai stat pe langa cativa oameni mai rautaciosi care au facut glume proaste.Mai mult decat atat pot spune cu sinceritate ca ai o fata draguta, placuta. Tunsoarea pe care o ai in poza spun eu ca te prinde bine.
Nu te mai frustra!

| Deiutza_1951 a răspuns:

Nu merge linkul cu poza

| Madalina_1661 explică:

Inca un detaliu:am fruntea mica(ingusta), Dau funda si voturi, comm-uri xce de acest gen.