| EuNumaiEuNumai a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce frizura mi s-ar potrivi mie mai tinereasca,mai moderna, dar sa stiti sigur ca aceea mi se potriveste, sa imi dati si un link la acea frizura care credeti ca mi se potriveste : va dau un link la o poza cu mine :http://www.facebook.com/....../photo.php eu sunt cea in camasa cu floricele, sper sa ma ajutati, dau funda:*

2 răspunsuri:
| nicusor95 a răspuns:

Rescrie intrebarea..nu e bun linkul :"acest continut este indisponibil momentan"

| EuNumaiEuNumai explică (pentru nicusor95):

Am fata nici rotunda,nici ovala,intre,nu imi sta bine bob scurt, am breton, si vreau o frizura pentru par nici mic nici mare, mijlociu, dau funda@:*