| lovebyby a întrebat:

Vopseaua dauneaza parului? Cat de rau?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Depinde ce vopsea, depinde cat de des o folosesti si cum o folosesti.
Dar da dauneaza, iti rareste firul de par, iti usuca scalpul si iti arde varfurile. Mai da si dependenta laughing in sensul ca daca te vopsesti de la radacina trebuie sa te revopsesti altfel poate arata inestetic si neingrijit.
Daca vrei sa te vopsesti sa nu o faci acasa.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Sa zicem doar ca Raluca Badulescu nu mai are par in cap din cauza vopselei. laughing Si nu cred ca e singura in situatia asta.